Rreth nesh

Historia fabrikë

Longkou Fushi Paketimi Machinery Co, Ltd, u themelua në vitin 1994, të fillojë me marrjen makinë PE shkumë neto dhe fruta makinë gradimit, tani ka zhvilluar të certifikuara CE plastike nxjerrje Makinerisë, vakum formimin e Machine, Frutat Pastrimi, depilim & Nota Machine, PS / EPE shkumë fletë nxjerrje Line, EPE shkumë Net nxjerrje Line, PE Cap Liner Foam fletë nxjerrje Line, PE / PS riciklimit dhe pelleting Line, plotësisht më shumë se 20 lloje të makinave, të cilat janë përdorur gjerësisht në fushat e frutave të bërë dhe të përpunimit, paketimit mobilje, ushqim, aparate mjekësore dhe farmaceutike , elektron, Arte dhe Mjeshtëri, industritë e ndërtimit, etj

Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makineri lidhur. Gjatë gjashtëmbëdhjetë viteve të zhvillimit, ne jemi shumë përvojë në prodhimin e makinerive. Me pjesa e tregut të zgjeruar me shpejtësi vit pas viti, shitja e produkteve tona janë rritur në mënyrë progresive. Performanca e makinerive tonë është gjithmonë në vendin kryesor në krahasim me produkte të njëjta në treg në varësi të cilësisë dhe çmimit.
Në varësi të cilësisë së lartë të produkteve dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi, kompania jonë gëzon reputacion të madh në mesin e klientëve tanë. Produktet janë shitur mirë në më shumë se 20 provinca në Kinë, dhe eksportohen edhe në disa vende dhe rrethe. Tonë të shkëlqyer pas shitjes shërbimi gjithmonë mund të garantojë mbështetje të rregullt teknike për klientët tanë. Ne jemi të kënaqur për të mirëpritur miqtë vendas dhe të huaj për të na vizitoni dhe të bashkëpunojnë me ne.

trafik

Ne jemi të vendosur në Longkou City, Shandong Province, China. Trafiku është shumë i përshtatshëm, ajo është vetëm 45mins larg nga Yantai Aeroporti Ndërkombëtar Penglai me makinë, dhe 1.5h nga Yantai stacioni hekurudhor me shpejtësi të lartë. Dhe ngjitur me portin detar Qingdao.

certifikatat

Ne besojmë se të gjithë suksesi i fabrikës tonë është drejtpërdrejt e lidhur me cilësinë e makinave që bëjmë. Që themeluar, kompania jonë janë respektimi i parimit të konsumatorit të parë dhe të cilësisë së parë, duke siguruar përdoruesit me produkte të klasit të parë, dhe për të krijuar një shitje të shëndosha, depo, pas shitjes të menaxhimit, për të siguruar që çdo klient në periudhën më të shkurtër kohore në gëzojnë më të plotë dhe më profesionale para-shitjes, shitjet, shërbimet pas shitjes tonë. shkallë tonë fabrikë ka zhvilluar në mënyrë të qëndrueshme, dhe të kaluar ISO9001: 2000 sistemit të çertifikimit të cilësisë, certifikimit er, BV dhe SGS certifikimit, pajisjet tona ka qenë e njohur gjerësisht në industrinë.
z
cf
ttz3
ZD
ISO1 Shtyp
ce3
ce4
ce5

fabrikuar makineri

Ne jemi të aftë për zhvillimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të linjës të prodhimit PS shkumë enë ushqimi, robot modelit krahu vakum formimin prerja stacking makinë dhe moulds. Ne ofrojmë kapacitetet më të përparuara të prodhimit në dispozicion, duke përfshirë prodhimin e personalizuar dhe machining.

Fabrikuar makineri është gjaku i një fabrike të prodhimit. Ne vazhdon për të futur të lartë fund pajisje të përpunimit, kryen përpunimin afër-përsosur në përputhje me procesin e saj shumë të favorshëm të prodhimit, dhe të përdor pajisjet e inspektimit cutting-edge për të kryer inspektime rigoroze në të gjitha drejtimet dhe në të gjithë procesin, duke siguruar cilësinë e produktit. Cilësia e besueshmërisë pasqyron nivelin ndërkombëtar e produktit.

yy1df
ZL
XJ
U21
y5
XCD


WhatsApp Bisedë Online!