за нас

фабрика Историја

Longkou Fushi Пакување Машини копродукции, Ltd е основана во 1994 година, почнете со правење ЈП пена нето машина и оценување машина за овошје, се разви CE сертификат пластични истиснување машини, вакуум Формирање машина, овошје чистење, шанса и оценување машина, PS / EPE пена лист истиснување линија, EPE пена Нет истиснување линија, ЈП Кап лагер пена лист истиснување линија, ЈП / PS рециклирање и Pelleting линија, сосема повеќе од 20 видови на машини, кои се широко користени во областа на овошје одлуки и обработка, мебел пакување, храна, медицински апарати и фармацевтски , електрони, уметности & занаети, изградба индустрии, итн

Ние сме една од водечките производители на материјали за пакување и слични машини. Во текот на шеснаесет години на развој, ние сме многу искусни во машини за производство. Со удел на пазарот се шири брзо и од година во година, продажбата на нашите производи постепено се зголемува. Настапот на нашата машинерија е секогаш на водечките место во споредба со истиот производи на пазарот во зависност од квалитетот и цената.
Во зависност од висок квалитет на производите и одлична услуга по продажбата, нашата компанија ужива голем углед кај нашите клиенти. На производи се продаваат добро во повеќе од 20 провинции во Кина, а исто така се извезуваат во повеќе земји и области. Нашите одличен по продажбата секогаш може да гарантира редовна техничка поддршка на нашите клиенти. Ние сме среќни да се поздравува со домашни и странски пријатели да не посетите и да соработуваат со нас.

Сообраќај

Ние се наоѓа во Longkou Сити, провинцијата Шандонг, Кина. Сообраќајот е многу удобен, тоа е 45mins само што е далеку од меѓународниот аеродром во Yantai Penglai со автомобил, а 1.5h од Yantai голема брзина железничка станица. И во непосредна близина на пристаниште Кингдао.

сертификати

Ние веруваме дека сите успех на нашата фабрика е директно поврзана со квалитетот на машини што ги направи. Од основана, компанијата се придржуваат до принципот на прв клиент и квалитет прво, обезбедување на корисници со прва класа производи, и да се воспостави звук продажба, магацин, по продажбата на управување, за да се осигура дека секој клиент во најкраток временски период да се уживаат во нашите најкомплетниот и повеќето професионален пред-продажба, продажба, по продажбата на услуги. Нашата фабрика скала разви постојано, и помина ISO9001: 2000 за квалитет систем за сертификација, CE сертификација, Б.В. и SGS сертификација, нашата опрема е широко признат во индустријата.
z
cf
ttz3
ZD
iso1
ce3
ce4
CE5

fabricating машини

Ние сме способни за развој и производство на различни видови на производна линија PS пена храна сад, робот рака модел вакуум формирање сечење редење машина и калапи. Ние нудиме на располагање поголемиот напредни можности за производство, вклучувајќи кориснички производство и обработка.

Фабрикување на машини е извор на енергија на фабричкото производство. Ние продолжува да се воведе опрема за обработка на high-end, врши речиси совршен за преработка во согласност со своите многу поволна процесот на производство, и користи опрема инспекција врвни да вршат ригорозни инспекции во сите правци и во целиот процес, обезбедување на квалитет на производот. Квалитетот на сигурност се одразува на меѓународно ниво на производот.

yy1df
ZL
XJ
U21
Y5
XCD


WhatsApp Online Chat !