Makinë me fletë shkumë EPE - Paketimi China Longkou Fushi

Makinë me fletë EPE

Përshkrim i shkurtër:

Përshkrimi i produktit: Fletë shkumë polietileni, e cila gjithashtu quhet si pambuku margaritar. Isshtë një lloj
materiali paketimi i tipit të ri me karakteristikat e provës së lagësht, provës së goditjes, izolimit të zërit,
ruajtjes së nxehtësisë dhe plastikës së mirë. Shtë një zëvendësues ideal i materialeve tradicionale të paketimit dhe përdoret gjerësisht në paketimin e produkteve elektronike, nevojave ditore, qelqit, qeramikës,
shtëpiake, mobiljeve, produkteve të pajisjeve, lodrave, etj.


Detail Product

180model pe foam sheet extrusion line

PE foam sheet cutting machine

180 model PE foam sheet machine

1.jpg

LLOJI

FS-FPM90

FS-FPM105

FS-FPM120

FS-FPM135

FS-FPM150

FS-FPM180

FS-FPM200

extruder

 

90/55

105/55

120/55

135/55

180/55

180/55

200/55

SCREW SPEED

r / min

5-45

5-45

5-45

5-45

5-45

5-45

5-45

shkumës RATE

 

20-40

20-40

20-40

20-40

20-40

20-40

20-40

Gjerësia e
 PRODUKTIT

Mm

1100-1600

1100-1800

1100-2000

1100-2000

1100-2000

1100-2000

1100-2000

Trashësia e
 PRODUKTIT

Mm

3,0-0,5

5,0-0,5

6,0-0,8

8,0-2,0

16,0-3,0

16,0-3,0

20,0-3,0

iNSTALUAR 
KAPACITETI

KW

90

110

150

180

260

350

400

DIMENSIONI

(L * W * H)

M

22 * 2,3 * 2,2

23 * 2.3 * 2.2

25 * 2.3 * 2.2

27 * 2.5 * 2.3

30 * 2.5 * 2.3

32 * 2,5 * 2,3

35 * 2.5 * 2.3

Pesha e përgjithshme
 (appr).

T

8.5

9

10

12

15

17

20

 .jpg

 

E themeluar në vitin 1994, Longkou Fushi Packing Machinery Co, Ltd, ka zhvilluar Makineri të Çertifikuara të Plastikës, Makineri për Formimin e Vakumit, Pastrim të Frutave, Makinë për Depilim & Shkallëzim, Linja e Nxjerrjes së Fletëve të PS / EPE, Linja e Nxjerrjes së Netit të Shkumës EPE, Linja e Nxjerrjes së Bordit të Shkumave XPS, Linja e nxjerrjes së fletëve të shkumës PE Cap Liner, Linja e Riciklimit dhe Peltetizimit PE / PS, krejtësisht më shumë se 20 lloje makinerish, të cilat përdoren gjerësisht në fushat e bërjes dhe përpunimit të frutave, paketimit të mobiljeve, ushqimit, aparateve mjekësore dhe farmaceutike, elektronit, artit dhe zanatit, industrive të ndërtimit, etj.

Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makineri lidhur. Gjatë gjashtëmbëdhjetë viteve të zhvillimit, ne jemi shumë përvojë në prodhimin e makinerive. Me pjesa e tregut të zgjeruar me shpejtësi vit pas viti, shitja e produkteve tona janë rritur në mënyrë progresive. Performanca e makinerive tonë është gjithmonë në vendin kryesor në krahasim me produkte të njëjta në treg në varësi të cilësisë dhe çmimit.

Në varësi të cilësisë së lartë të produkteve dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi, kompania jonë gëzon reputacion të madh në mesin e klientëve tanë. Produktet janë shitur mirë në më shumë se 20 provinca në Kinë, dhe eksportohen edhe në disa vende dhe rrethe. Tonë të shkëlqyer pas shitjes shërbimi gjithmonë mund të garantojë mbështetje të rregullt teknike për klientët tanë.

Ne jemi të kënaqur për të mirëpritur miqtë vendas dhe të huaj për të na vizitoni dhe të bashkëpunojnë me ne.

HTB1tk_FSpXXXXX2XVXXq6xXFXXXXr

 .jpg

布

 

Paketimi dhe Transporti

3.jpg

Detajet e Paketimit: paketimi standard i eksportit
Detaji i Dorëzimit: dërguar në 35 ditë pas pagesës
HTB1UwjVSpXXXXX1XpXXq6xXFXXXXf

 

Certifikatat

5.jpg

HTB1PvzDigLD8KJjSszeq6yGRpXa1

Shërbimet tona

 6.jpg

1.Longkou Fushi Paketimi Machinery Co, Ltd, ka zhvilluar Makineri të Çertifikuara të Plastikës së Nxjerrjes, Makineri për Formimin e Vakumit, Pastrimi i Frutave, Makina për Depilim & Shkallëzim, Linja e Nxjerrjes së Fletës me shkumë PS / EPE, Linja e Nxjerrjes së Rrjetit të Shkumës EPE, Linja e Nxjerrjes së Foamit të XPS, PE Kapak Linja e nxjerrjes së fletëve të shkumës së linjës, Linja e riciklimit dhe petizimit të PE / PS, krejtësisht më shumë se 20 lloje makinerish, të cilat përdoren gjerësisht në fushat e prodhimit dhe përpunimit të frutave, paketimit të mobiljeve, ushqimit, aparateve mjekësore dhe farmaceutike, elektronit, artit dhe zanatit, industrive të ndërtimit, etj.

2. Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë.

3. Koha më e shpejtë e drejtimit sesa konkurrentët tanë.

4. Cilësi e shkëlqyeshme me çmim të arsyeshëm.

5. Të dhëna teknike të mbështetjes së fortë teknike, vizatim, etj.

6. Zgjidhje kabllore për kërkesat tuaja të veçanta.

 

FAQ

 

Pyetje: Pse zgjedh kompaninë tuaj?
A: 1) Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makinerive të ngjashme.
2) Kompania jonë e gjetur në 1994, kanë mbi 20 vjet me përvojë të fortë dhe teknikë të përparuar
3) Cilësia më e mirë dhe Shërbimi më i mirë me çmim konkurrues. Garanci 1 vjeçare dhe mirëmbajtje e jetëgjatësisë
4) Ne kemi certifikatën CE dhe certifikatat ISO 9001.
5) Ne kemi ekip teknik profesional dhe do të furnizojmë 24 orë shërbim

Pyetje: Sa kohë është garancia e makinës? Ku mund t'i blejmë pjesët pas garancisë?
A: Garancia është 1 vit. Ne do të paketojmë pjesë rezervë të mjaftueshme për secilën makinë për të mbështetur garancinë tonë, dhe nëse pjesët dëmtohen në mënyrë të garantuar, ne do t'ju dërgojmë pjesë të reja falas nga ajri. Dhe ekipi ynë teknik profesional mund të ofrojë mbështetje në distancë për të udhëzuar dhe zgjidhur problemin për ju.
Pjesët kryesore që ne të gjithë përdorim markë me famë botërore, si Sieusns, Mitsubishi, ABB, Schneider etj. Të cilat janë të lehta për kujdestarin për t'i blerë. Dhe pjesë të bëra me porosi, ne do t'ju shesim me çmimin e kostos.

Pyetje: Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në qytetin Longkou, provinca Shandong, ju mund të fluturoni për në Aeroportin Ndërkombëtar Yantai Penglai. Kur të konfirmoni fluturimin Nr. Dhe Tius, ju lutemi na tregoni atëherë ne do t'ju marrim në Aeroport.
Adresa jonë e detajuar është:

Langao Zona Industriale, Longkou City, Shandong Province, China
Makineria Paketimi Longkou Fushi Co, LTD.
Kodi ZIP: 265709

Pyetje: Çfarë duhet të përgatis përveç lëndës së parë?
A: Ju duhet të përgatitni seminar, sistem uji ftohës, energji, ajër kompresori.

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Bisedë Online!