Ngjarja e kompanisë

 • Revolucionizoni prodhimin e kontejnerëve ushqimorë me linjën e prodhimit të kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS

  Jeni të lodhur nga metodat tradicionale dhe që kërkojnë kohë të prodhimit të kontejnerëve të ushqimit?Mos kërkoni më tej!Prezantoi linjën e kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS, një ndërrues lojërash në industrinë e paketimit të ushqimit.Kjo makinë moderne kombinon inovacionin dhe efikasitetin, duke e bërë atë zgjedhjen e parë të bizneseve në botë...
  Lexo më shumë
 • Rritja e produktivitetit në operacionet e paketimit me linjën e nxjerrjes PE dhe linjën e nxjerrjes së fletës së kapakut PE

  Jeni në biznesin e paketimit?A keni nevojë për makineri të besueshme dhe efikase për të përmbushur kërkesat në rritje të tregut?Linja e nxjerrjes PE dhe linja e nxjerrjes së fletës së astarit të kapakut të shisheve PE janë zgjedhja juaj më e mirë.Të krijuara për të rritur produktivitetin dhe për të ofruar zgjidhje paketimi me cilësi të lartë, këto makina janë loje...
  Lexo më shumë
 • Revolucionues i riciklimit të polistirenit me Thërrmues dhe Peletizues PS me shkumë

  prezantoj: Me ndërgjegjësimin në rritje për çështjet mjedisore, industritë po kërkojnë zgjidhje inovative për të reduktuar në mënyrë efektive mbetjet dhe për të ricikluar materialet.Industria e paketimit është një nga këto, që shpesh përfshin përdorimin e shkumës së polistirenit.Për të përballuar sfidën e riciklimit me efikasitet të...
  Lexo më shumë
 • Revolucioni i paketimit: Makinë ndihmëse PE dhe mbyllës i nxehtësisë së qeseve me rrjetë pa nyje

  prezantoj: Në botën e sotme me ritme të shpejta, zgjidhjet efikase të paketimit janë thelbësore për bizneset për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.Makina ndihmëse PE dhe mbyllësi i nxehtësisë së qeseve me rrjetë pa nyje është një zgjidhje inovative që thjeshton procesin e paketimit, duke ofruar efikasitet dhe produktivitet të pakrahasueshëm....
  Lexo më shumë
 • Makina për formimin e tabakasë së farave plastike revolucionarizon paketimin

  Titulli: Makina për formimin e tabakasë së farave plastike revolucionarizon paketimin Në botën e sotme me ritme të shpejta, paketimi luan një rol kyç në suksesin e një produkti dhe inovacioni është çelësi për të qëndruar përpara konkurrencës.Këtu hyjnë në lojë makinat për formimin e tabakave plastike të farave.Kjo makinë e avancuar është...
  Lexo më shumë
 • Linja e prodhimit të kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS revolucionon industrinë e paketimit të ushqimit

  prezantoj: Në botën me ritme të shpejta ku jetojmë, komoditeti luan një rol jetësor në jetën tonë të përditshme.Një nga aspektet kryesore të komoditetit është paketimi i ushqimit dhe kontejnerët e ushqimit me shkumë PS po fitojnë popullaritet në industri.Ndërsa kërkesa është rritur, kompani si e jona kanë marrë drejtimin në zhvillimin e...
  Lexo më shumë
 • Revolucionues i riciklimit të polistirenit me linjën e kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS

  prezantoj: Në botën e sotme, ku qëndrueshmëria është më e rëndësishme se kurrë, nevoja për metoda efikase riciklimi është bërë parësore.Kjo është veçanërisht e vërtetë për materialet si polistireni (i njohur zakonisht si stiropor), i cili është i njohur për faktin se është i vështirë për t'u prishur dhe ricikluar.Si...
  Lexo më shumë
 • Revolucionues i riciklimit të polistirenit me makinë riciklimi me shkumë PS/PE

  Paragrafi 1: Hyrje dhe Përshkrimi i kompanisë (80 fjalë) Në kompaninë tonë prestigjioze, ne krenohemi që kontribuojmë në një të ardhme të gjelbër duke ofruar zgjidhje inovative.Makina jonë e riciklimit të shkumës PS/PE është një shpikje përparimtare e krijuar për të zgjidhur sfidën në rritje të mbetjeve të polistirenit...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni makinën e duhur të fletëve me shkumë EPE për biznesin tuaj

  A ka nevojë biznesi juaj i paketimit për makineri të fletëve me shkumë EPE?Mos kërkoni më tej ndërsa diskutojmë mënyrën më të mirë për të zgjedhur makinën e duhur për nevojat tuaja.Ne jemi një kompani e vendosur në qytetin Longkou, Provinca Shandong, Kinë.Makineritë tona të fletëve me shkumë EPE janë të njohura për besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e tyre.E veçanta...
  Lexo më shumë
 • Linja e prodhimit të pjatave ushqimore/kontejnerëve me shkumë PS

  Ndërsa përdorimi i kontejnerëve të ushqimit të disponueshëm bëhet më i përhapur në shoqërinë tonë, është e rëndësishme të merret parasysh ndikimi mjedisor i këtyre produkteve.Linja e prodhimit të pjatave ushqimore/kontejnerëve me shkumë PS nga Longkou Fushi Packing Machinery Co., Ltd ofron një zgjidhje të re që balancon komoditetin me mendjen...
  Lexo më shumë
 • Testimi i makinës së kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS për klientin e Nigerisë

  Testimi i makinerisë së kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS për klientin Nigeri, porosia klienti i Nigerisë një linjë prodhimi kontejnerësh ushqimi me shkumë ps, ekstruder fletësh shkumë FS-FPP105/120 ps + 1100*1250 mm zonë formimi, prerje e plotë e formimit me vakum automatik dhe makinë për grumbullimin e krahëve robotik të dyfishtë + makinë riciklimi i plotë automatik ....
  Lexo më shumë
 • Linja e klasifikimit dhe paketimit të larjes së Apple të personalizuar

  Linja e renditjes dhe paketimit të tharjes së personalizuar të larjes së Apple Ne testuam linjën e re të renditjes së tharjes së larjes së mollëve të personalizuar për klientin vendas këtë javë, ky rezervuar uji i klientit është i përshtatshëm për kuti më të vogla me më pak se 30 kg, i lehtë për transferimin e punëtorëve.Ndërkohë kutia mund të zhytet në rezervuar, aplikacioni...
  Lexo më shumë
 • Testimi i makinës së ekstruderit të fletëve të shkumës EPE dhe makinës së laminimit për klientin e Kazakistanit

  Testimi i makinës së ekstruderit të fletëve shkumë EPE dhe makinës së petëzimit për klientin e Kazakistanit Fletë (film) shkumë polietileni, i quajtur gjithashtu si pambuk perla, është një lloj materiali paketues i tipit të ri me tiparet e rezistencës ndaj lagështirës, ​​goditjes, izolimit të zërit, ruajtjes së nxehtësisë dhe të mirë. plasticitet.Eshte ...
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini 2022

  Bilanci në vitin 2021 është i pamjaftueshëm dhe ka hyrë në fazën e numërimit mbrapsht.Duke parë vitin 2021, megjithëse epidemia është ende aty, epidemia nuk na ka penguar të ecim përpara.Këtu, dëshirojmë të falënderojmë klientët e vjetër dhe të rinj për mbështetjen dhe besimin e tyre në kompaninë tonë, dhe...
  Lexo më shumë
 • Linja e re e prodhimit të kontejnerëve ushqimorë me shkumë PS është vënë me sukses në prodhim në Amerikë

  Linja e re e prodhimit të kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS është vënë me sukses në prodhim në Amerikë Për shkak të epidemisë, shumica e klientëve nuk mund të vijnë në Kinë për të na vizituar, kështu që mjaft porosi i drejtohen kompanive tregtare.Kompania tregtare ndihmon për të kërkuar furnizues në Kinë dhe për të inspektuar për ta.Kjo e re...
  Lexo më shumë
 • Përmirësime të reja funksioni për makinën formuese me vakum të modelit të armëve robotike:

  Përmirësime të reja funksioni për makinën e formimit me vakum të modelit të armëve robotike: Kur bëni produkte të ndryshme, si kuti drekë, tas dhe pjata, lartësia e produktit është e ndryshme dhe lartësia e pjesëve të formimit, grushtimit dhe grumbullimit është gjithashtu e ndryshme në përputhje me rrethanat. .Goditja lart e poshtë...
  Lexo më shumë
 • Fotot në vend të kontejnerëve ushqimorë me shkumë PS që formojnë makinën prerëse dhe stivuese në fabrikën e klientit

  Fotot në vend të enës ushqimore me shkumë PS që formon makinën prerëse dhe grumbulluese në fabrikën e klientit Kjo makinë përdor dizajnin e grumbullimit të krahëve robotik, tre seksione ngrohëse, rrit shumë shpejtësinë e makinës.Zona e formimit është 1100 mm * 1400 mm, shpejtësia e formimit është 18-22 cikle / min.Performanca e shkëlqyer...
  Lexo më shumë
 • TEST LINJA E SENDIMIT TË LARJES SË PARAQITJES PËR KLIENTËN SICHUAN

  Ne testuam 40000 copë në orë larje, tharje me furçë, tharje me dylli dhe linjë të renditjes me dy korsi për klientë vendas nga provinca Sichuan.Sichuan është i famshëm për portokallin, agrumet, limonin dhe mandarinat Rake etj. Kemi shumë klientë nga Sichuan që kanë porositur makina për klasifikimin e frutave etj. Kësaj radhe klienti solli fr...
  Lexo më shumë
 • Projekti i ri: Makina e klasifikimit të produkteve ujore

  Projekti i ri: Makina e klasifikimit të produkteve ujore Klasa e renditjes: 7 grader Shpejtësia: 24-310 copë/min Saktësia e peshimit: 0.1 g Gabimi i renditjes:±2 g Madhësia e instalimit: 3700x900x1300 mm Furnizimi me energji: 220v 50 Hz Materiali: 304 çelik inox: Gama e peshimit 304 Su010 për renditjen e këmbëve të pulës, zogth...
  Lexo më shumë
 • Përparësitë e makinës së formimit të kutisë së drekës së modelit të armëve robotike të kompanisë sonë

  Përparësitë e makinës së formimit të kutisë së drekës së modelit të armëve robotike të kompanisë sonë, pjesa jonë e kutisë së ngrohjes është projektuar kutia e lëvizshme e ngrohjes, e cila është e përshtatshme për mirëmbajtje, por edhe për të shmangur disa rreziqe në rast të ndërprerjes së papritur të energjisë;Ne përdorim një modul të kontrollit të temperaturës për të kontrolluar temperaturën,...
  Lexo më shumë
 • Instaloni një linjë paketimi për tharjen dhe klasifikimin e larjes së mollëve për larjen e mollëve për klientin vendas

  Një klient vendas porositi linjën e larjes së mollëve, furçës së tharjes, klasifikimit dhe paketimit nga ne kompania Longou Fushi, ky klient është shumë i kënaqur me makinën dhe shërbimin tonë, ata janë vetëm 15 minuta larg nesh, dhe ai na mirëpret ngrohtësisht për të bërë video dhe për të ndarë me më shumë klientë ...
  Lexo më shumë
 • Inspektimi dhe ngarkimi i makinës së nxjerrjes së rrjetës pa nyje përpara festës kombëtare

  Makina e nxjerrjes së rrjetës plastike Notless mund të prodhojë rrjetë, e cila përdoret për paketimin e frutave, hudhrave, luleve, produkteve industriale, artikujve të jetës së përditshme, etj. Ky klient porositi 4 komplete makineri nxjerrje rrjete pa nyje dhe 3 grupe makine mbyllëse.Dhe ne dërgojmë dy komplete makinerish në cus...
  Lexo më shumë
 • Të ulesh në zyrë për një kohë të gjatë është shumë e lodhshme, të çon në punëtori për një raund

  Virusi i ri i kurorës me mutacion po përhapet ende në mbarë botën dhe ka një ndikim të thellë në tregtinë botërore.Kjo drejtpërsëdrejti çon që klientët të mos jenë në gjendje të vizitojnë fabrikën e makinerive epe të makinerive epe dhe të mos jenë në gjendje të kenë një kuptim të thellë dhe të detajuar të kompanisë dhe pajisjeve tona.Sot, unë kam...
  Lexo më shumë
 • Linja e klasifikimit dhe paketimit të larjes së Apple

  Së fundmi, një makinë klasifikimi është në përfundim e sipër dhe punëtorët dhe mjeshtrit po kryejnë montimin përfundimtar dhe inspektimin e saj.Makina jonë e klasifikimit i rendit frutat dhe perimet sipas peshës dhe i rendit në klasa të ndryshme.Makina jonë miraton një sistem kontrolli PLC, në mënyrë që renditja të mund të bëhet pe...
  Lexo më shumë
 • Duke ngarkuar makinën e laminimit të derdhjes Extrusion në Amerikë më 24 gusht

  Për shkak të rritjes së lartë të mallrave oqeanike brenda dy viteve, makina e përbërjes së nxjerrjes fillimisht duhet të ngarkohet në një enë e gjysmë.Por për të ndihmuar klientin tonë për të kursyer ngarkesën detare të një kontejneri prej 20 këmbësh, departamenti ynë i projektimit provoi çdo mjet për të ngarkuar makinën e plotë...
  Lexo më shumë
 • Testimi i makinerive të ngulitjes dhe petëzimit të fletëve të shkumës EPE për klientin rus

  Testimi i makinerive të ngulitjes dhe petëzimit të fletëve të shkumës EPE për klientin rus

  Kjo makinë ka avantazhe të mëparshme se makina e zakonshme e laminimit, modeli i të cilit është shumë i qartë dhe forca e petëzimit është gjithashtu më e fortë.Përdor dizajn të ri të ventilatorëve, ajri i nxehtë është shumë më i qetë se më parë dhe e bën petëzimin shumë efikas.Mund të përdoret gjithashtu për fletë shkumë XPE për...
  Lexo më shumë
 • Testimi i makinerisë së pastrimit të frutave dhe depilimit

  Testimi i makinerisë së pastrimit të frutave dhe depilimit

  Këtë javë, ne testuam makinën e depilimit dhe klasifikimit të pastrimit të frutave për klientët tanë.Kjo makinë është një nga makinat më të shitura në kompaninë tonë.Ai është kryesisht i përshtatshëm për operim në shkallë të gjerë në ruajtje të ftohtë.Për pjesën e pastrimit dhe depilimit, mund të përmirësojë shkëlqimin e frutave për të përmirësuar...
  Lexo më shumë
 • Verës ne ende punojmë

  Kjo na lë në nxehtësinë e madhe ose 大暑 - termi i fundit diellor për verën.Zakonisht përkon me "三伏天" ose "ditët e qenit të verës", ditët më të nxehta të vitit.Moti është shumë i nxehtë, dhe entuziazmi i punëtorëve për punën e tyre është gjithashtu plot entuziazëm, duke mbajtur një qëndrim të bein...
  Lexo më shumë
 • Testimi i makinës së petëzimit dhe veshjes me nxjerrje

  Testimi i makinës së petëzimit dhe veshjes me nxjerrje

  Dje testuam makinën e laminimit dhe veshjes së nxjerrjes me gjerësi 3000 mm për klientin.Kjo makinë është e përshtatshme për petëzimin e materialeve të tilla të përbëra si LEPE PP etj me filma spërkatës të materialit bazë si letër rrotullimi me letër alumini dhe pëlhurë etj për të bërë çanta paketimi të cilësisë së lartë në mënyrë që të jetë e përshtatshme ...
  Lexo më shumë
 • Ngarkimi i linjës së prodhimit të qeseve neto pa nyje për klientin Kenia

  Linja e nxjerrjes së rrjetës pa nyjë të markës FUSHI dhe makina e kapjes dhe mbylljes së poshtme janë shumë të njohura në Kenia, tashmë kanë eksportuar më shumë se 6 komplete. Makina është e lirë dhe ka shumë funksione, përdor vetëm një lloj materiali për të bërë të gjitha llojet e rrjetave të topave të banjës, rrjeta vezësh qese, qese ushqimesh, fruta dhe vegjeta...
  Lexo më shumë
 • Një tjetër javë e ngarkuar

  Kjo javë përkon me 100 vjetorin e themelimit të Partisë Komuniste të Kinës dhe i uroj Partisë Komuniste të Kinës për ditëlindjen.Këtë javë kompania jonë ka dërguar gjithashtu shumë makineri, kryesisht linjën e prodhimit të makinerive të kutive të drekës me shkumë PS, linjën e prodhimit të pëlhurave me shkumë PE dhe disa...
  Lexo më shumë
 • Klienti erdhi për të testuar linjën e prodhimit të kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS

  Klienti erdhi për të testuar linjën e prodhimit të kontejnerëve të ushqimit me shkumë PS

  Makinë për prodhimin e ushqimit me shkumë të disponueshme PS / pjatë / pjatë / tabaka / tas / kuti, e cila mund të formojë kuti drekë nga lënda e parë.Materiali riciklohet.Rrjedha e punës është si më poshtë: lënda e parë---(Linja e nxjerrjes së fletës së shkumës PS)---fletë shkumë---(makinë formuese e kutisë së drekës dhe makinë prerëse)---kuti drekë--...
  Lexo më shumë
 • Testoni impiantin EPE për klient të huaj

  këtë javë ne testuam makinën e nxjerrjes së fletëve me shkumë PE, makinën e nxjerrjes së tubit me shkumë pe, makinën e lidhjes së fletëve me shkumë pe dhe makinën e laminimit për klientë të huaj, ky klient nuk mund të vijë në Kinë për të na vizituar, ndërsa ne nuk do të lëmë besimin e klient, makineri e gatshme me cilesi te mire...
  Lexo më shumë
 • Unë jam duke pritur për ju në Longkou Fushi Machinery Co., Ltd. këtë verë

  Unë jam duke pritur për ju në Longkou Fushi Machinery Co., Ltd. këtë verë

  Tani është qershori dhe qershori në Yantai ka hyrë në ritmin e verës.Nëse gjatë verës hani shalqi në një shtëpi me ajër të kondicionuar, është një gjë shumë e këndshme.Sigurisht, gjatë verës në Yantai, është thelbësore të shkoni në plazh.Yantai është një qytet rreth detit.Mund të notosh në plazh, të luash me...
  Lexo më shumë
 • Testoni makinën e ekstruderit të fletëve të shkumës PS për klientin e Afrikës

  Testoni makinën e ekstruderit të fletëve të shkumës PS për klientin e Afrikës

  Kjo makinë e nxjerrjes së fletës së shkumës PS prodhon fletë shkumë PS, e cila është një lloj paketimi i tipit të ri me veçoritë e izolimit të goditjes, izolimit të zërit, ruajtjes së nxehtësisë, rezistencës ndaj lagështirës, ​​sigurisë dhe plasticitetit të mirë.Përdoret gjerësisht në paketimin e ushqimeve, frutave, produkteve elektronike, nevojave të përditshme...
  Lexo më shumë
 • Linja e nxjerrjes së rrjetës pa nyjë të markës FUSHI

  Linja e nxjerrjes së rrjetës pa nyjë të markës FUSHI

  Njësia e rrjetës pa nyje është e përshtatshme për prodhimin e vazhdueshëm automatik të rrjetave plastike të formuara në të njëjtën kohë.Mund të prodhojë një sërë materialesh të ndryshme, rrjeta cilindrike, rrjeta të rrafshta, rrjeta tërheqëse, rrjeta pa nyje, rrjeta të buta të imta dhe rrjeta të shtrira të llojeve të ndryshme...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2
WhatsApp Online Chat!