FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Pse të zgjedh kompaninë tuaj?

1) Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makineri lidhur.
2) Kompania jonë gjetur në vitin 1994, kemi mbi 20 vjet me përvojë të fortë dhe teknikë të avancuar
3) Best Quality & Best Service with Competitive price. 1 year guarantee and lifetime maintenance
4) Ne kemi certifikatë CE dhe ISO 9001 certifikata.
5) Ne kemi ekip profesional teknik, dhe do të ofrojë shërbime 24 orë

Sa kohë është garanci makinë? Ku mund të blej pjesët pas garanci?

Garancia është 1 vit. Ne do të dal pjesë të mjaftueshme rezervë për çdo makinë për të mbështetur GARANCI tonë, dhe nëse pjesët janë dëmtuar në garanci, ne do të ju dërgojnë pjesë të reja për të lira nga ajri. Dhe ekipi ynë profeesional teknik mund të ofrojë mbështetje të largët të udhëzojë dhe të zgjidhë problemin për ju.

Ku është fabrika e juaj ndodhet? Si mund të vizitoni atje?

Fabrika jonë ndodhet në qytetin e Longkou, provincën Shandong, ju mund të fluturojnë në Yantai Penglai Ndërkombëtar Airport.When ju konfirmoni nr fluturimit dhe tius, ju lutem na tregoni atëherë ne do t'ju marr në aeroportin.
Adresa jonë detaje:

Langao Zona Industriale, Longkou City, Shandong Province, China
Longkou Fushi Paketimi Makinerisë Co, Ltd.
ZIP code: 265709

Ajo që duhet të përgatiten me përjashtim për lëndë të parë?

Ju duhet të përgatisin seminar, ftohje sistemin e ujit, të energjisë, Air Compressor.

Cili është materiali i PE linjës të prodhimit tub shkumë?

Polietileni, pluhur pudër talk, butan, glycerel monostearte dhe kështu me radhë.

Si mund të zgjidhni modelin e makinës?

Ju lutem na tregoni tub shkumë / shufra diamter të brendshme dhe të jashtme diauster, për profilin, ne kemi nevojë për vizatim me madhësi të hollësishme, atëherë ne do të zgjidhni makinë të drejtë modelit të japin kuotën e ju.

Cili është materiali i PE linjës të prodhimit fletë shkumë?

Polietileni, pluhur pudër talk, butan, glycerel monostearte dhe kështu me radhë.

Si mund të zgjidhni modelin e makinës?

Ju lutem na tregoni gjerësia fletë dhe trashësi, atëherë ne do të zgjidhni makinë të drejtë modelit të japin kuotën e ju.

Cili është materiali i PE shkumë linjës të prodhimit neto?

Polietileni, pluhur pudër talk, butan, glycerel monostearte dhe kështu me radhë.

Si mund të zgjidhni modelin e makinës?

Ju lutem na tregoni se çfarë net lloj ju doni të bëni, neto drejtë ose neto shirnk gojë, atëherë ne do të zgjidhni makinë të drejtë modelit të japin kuotën e ju.
Nëse ju doni të bëni jastëk shkumë neto, atëherë na tregoni gjerësi pad.

Cili është materiali i PE shkumë linjës të prodhimit neto?

Polietileni apo Polypropylene.

Si mund të zgjidhni modelin e makinës?

Ju lutem na tregoni përdorimin neto, atëherë ne do të dimë se cili lloj makine ju nevojitet.

Si mund ta zgjidhni modelin makinë?

Ju lutem na tregoni gjerësinë max fletë ju do të përpunojë.

Si mund ta zgjidhni modelin makinë?

Ju lutem na tregoni gjerësinë max fletë ju do të përpunojë.

Çfarë materiali mund të i petëzuar fletë PE shkumë me?

Ajo mund të petëzuar PE film, fletë metalike prej alumini të PE fletë shkumë.

Si mund ta zgjidhni modelin makinë?

Ju lutem na tregoni enë të ushqimit / gjerësia tabaka dhe gjatësia ose diauster, dhe për orë të kërkesës së kapaciteteve, apo sa kg për orë të kërkesës së kapaciteteve, ne do të zgjedhin vijën e drejtë për ju.

Mund të bëni makinë mbi requireusnt tonë?

Ajo nuk është problem, ne mund të bëjë makinë sipas requireusnt tuaj, të tilla si markë pjesë, furnizimit me energji elektrike, ngjyra makine, etiketat, moulds, etj

Cila është kërkesa zonën e seminarit për instalimin linjë e tërë e prodhimit?

Duhet të paktën 300㎡-500㎡ vend për të vënë makinat.

Sa punëtorët janë kërkesa për të gjithë linjë?

PS makinë fletë shkumë nevojë për 3 punëtorë / ndryshim, vakum formimin e makinës duhet 3workers / ndryshim. makinë riciklimin duhet 2workers / ndryshim. Pra, gjithsej nevojën 8workers / ndryshim.

Cili është materiali i PS linjës të prodhimit fletë shkumë?

Polietileni, pluhur talk, butan.

Si mund të zgjidhni modelin e makinës?

Ju lutem na tregoni gjerësia fletë dhe trashësi, ose na tregoni për kërkesën e kapaciteteve orë, atëherë ne do të zgjidhni makinë të drejtë modelit të japin kuotën e ju.

Si mund ta zgjidhni modelin makinë?

Ju lutem na tregoni enë të ushqimit / gjerësia tabaka dhe gjatësia ose diauster, dhe për orë të kërkesës së kapaciteteve, apo sa kg për orë të kërkesës së kapaciteteve, ne do të zgjedhin vijën e drejtë për ju.

Mund të bëni makinë mbi requireusnt tonë?

Ajo nuk është problem, ne mund të bëjë makinë sipas requireusnt tuaj, të tilla si markë pjesë, furnizimit me energji elektrike, ngjyra makine, etiketat, moulds, etj

Sa punëtorët janë kërkesa për të gjithë linjë?

Duhet 3workers / zhvendosje

Si mund ta zgjidhni modelin makinë?

Ju lutem na tregoni se çfarë fruta ose perime do të përpunojë, dhe çfarë kapaciteti në orë kërkuar. Dhe sa notat e nuk ju duan për të zgjidhur. Atëherë ne do të dimë se çfarë lloj sorting Makinë ju përshtatet dhe të japin kuotën e ju çmimin më të mirë.

Mund të bëni makinë mbi requireusnt tonë?

Po, kjo është shumë e zakonshme për këtë makinë, si të ndryshëm trimëritë vendet klienti ka kërkesa të ndryshme në makinë edhe sortign të njëjtën fruta / vegetable.We mund porosi të vijë në përputhje me rrjedhjen tuaj të përpunimit.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat !