Makinë për prodhimin e rrjetave shkumë EPE - Paketimi China Longkou Fushi

Makinë për krijimin e rrjetave shkumë EPE

Përshkrim i shkurtër:

Kjo makinë nxjerrëse me rrjetë frutash me shkumë PE mund të prodhojë rrjetë shkumë PE, e cila është një material i ri paketimi i butë. Për shkak të strukturës unike të zgjerimit të rrjetës dhe filmit elastik të shkumëzuar, ajo përdoret gjerësisht në paketimin e produktit të qelqit, instrumentit preciz dhe frutave të ndryshëm. Kjo makinë prodhon rrjeta të buta shkumash për paketim. Përdoret gjerësisht në shumë fusha, p.sh. : llojet e paketimit të frutave, paketimi i kushtueshëm i instrumenteve muzikore, qelqe të vlefshme


Detail Product

HTB1Us6TSpXXXXaRXXXXq6xXFXXXA
Kjo makinë nxjerrëse me rrjetë frutash me shkumë PE mund të prodhojë rrjetë shkumë PE, e cila është një material i ri paketimi i butë. Për shkak të strukturës unike të zgjerimit të rrjetës dhe filmit elastik të shkumëzuar të rrjetës, ai përdoret gjerësisht në paketimin e produktit të qelqit, instrumentit preciz dhe frutave të ndryshëm.
Kjo makinë prodhon rrjeta të buta shkumash për paketim. Përdoret gjerësisht në shumë fusha, p.sh .: llojet e paketimit të frutave, paketimi i kushtueshëm i instrumenteve muzikore, qelqe të vlefshme.

Gjendja New

 

Aplikacion: Net

 

Projektimi i vidës: Një vidë
Nota automatike: Automatik Vendi i origjinës: Shandong, China (Mainland)

 

Emri i markës: FS
Tensioni: 3 phase, 380V/50HZ

 

Fuqia (W): 37KW Dimensioni (L * W * H): 11000*3000*1700

 

Pesha: 2t Certifikimi: Er Garancia: one year

 

EXTRUDER: 70/55 Shpejtësia e vidave: 5-60r / min Shkalla e shkumëzimit: 20-40
SPEC.OF PRODUKTI: 10-40mesh METODA E FTOHJES: Ftohur nga ajrit dhe ujit KAPACITETI I INSTALUAR: 25-28kw
DIMENSIONI: 11000 * 3000 * 1700 mm Pesha totale: 2.5-3.0T Iterm: high quality epe foam net extrusion machine with CE standard

 

Shërbimi pas shitjes i siguruar: Video technical support, Free spare parts, Online support, Engineers available to service machinery overseas

 

HTB12h25SpXXXXaHXXXXq6xXFXXX4

1. Themeluar në 1994, Longkou Fushi Packing Machinery Co, Ltd, ka zhvilluar Makineri të Çertifikuara të Plastikës, Makineri për Formimin e Vakumit, Pastrim të Frutave, Makinë për Depilim & Shkallëzim, Linja e Nxjerrjes së Fletëve të PS / EPE, Shkumë EPE Vija e Nxjerrjes, XPS Foam Board Extrusion Linja, Linja e nxjerrjes së fletëve të shkumës me kapak PE, Linja e riciklimit dhe peletizimit PE / PS, krejtësisht më shumë se 20 lloje makinerish, të cilat përdoren gjerësisht në fushat e prodhimit dhe përpunimit të frutave, paketimit të mobiljeve, ushqimit, aparateve mjekësore dhe farmaceutike, elektronit, artit dhe zanatit, ndërtimit industri, etj.

Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makineri lidhur. Gjatë gjashtëmbëdhjetë viteve të zhvillimit, ne jemi shumë përvojë në prodhimin e makinerive. Me pjesa e tregut të zgjeruar me shpejtësi vit pas viti, shitja e produkteve tona janë rritur në mënyrë progresive. Performanca e makinerive tonë është gjithmonë në vendin kryesor në krahasim me produkte të njëjta në treg në varësi të cilësisë dhe çmimit.

Në varësi të cilësisë së lartë të produkteve dhe të shkëlqyer pas shitjes shërbimi, kompania jonë gëzon reputacion të madh në mesin e klientëve tanë. Produktet janë shitur mirë në më shumë se 20 provinca në Kinë, dhe eksportohen edhe në disa vende dhe rrethe. Tonë të shkëlqyer pas shitjes shërbimi gjithmonë mund të garantojë mbështetje të rregullt teknike për klientët tanë.

Ne jemi të kënaqur për të mirëpritur miqtë vendas dhe të huaj për të na vizitoni dhe të bashkëpunojnë me ne.

2. Ne jemi prodhues profesional i rrjetës së frutave. Në varësi të përvojës shumë vjeçare dhe fuqisë së fortë teknike, kompania jonë ka zhvilluar pajisje për qafë që përputhen me kërkesat e tregut, mund të prodhohen rrjeta të ndryshme për qafë. Linja e makinës neto PEE përshtatet për prodhimin e rrjetës së shkumës të cilat mund të përdoren për të paketuar fruta, perime, sythe dhe shishe.

Përveç kësaj, tabletat, shkopi, fleta dhe tubi i shkumëzimit mund të prodhohen nëse pajisja përkatëse e kokës dhe pajisjes ndihmëse janë të pajisura.

HTB1tk_FSpXXXXX2XVXXq6xXFXXXXr

FAQ
P: Pse zgjedh kompaninë tuaj?
A: 1) Ne jemi një nga prodhuesit kryesorë të materialeve të paketimit dhe makinerive të ngjashme.
2) Kompania jonë gjetur në vitin 1994, kemi mbi 20 vjet me përvojë të fortë dhe teknikë të avancuar
3) Best Quality & Shërbimi më i mirë me çmim konkurrues. 1 vit garanci dhe mirëmbajtjen lifetius
4) Ne kemi certifikatë CE dhe ISO 9001 certifikata.
5) Ne kemi ekip profesional teknik, dhe do të ofrojë shërbime 24 orë

Pyetje: Sa kohë është garancia e makinës? Ku mund t'i blejmë pjesët pas garancisë?
A: Garancia është 1 vit. Ne do të paketojmë pjesë rezervë të mjaftueshme për secilën makinë për të mbështetur garancinë tonë, dhe nëse pjesët dëmtohen në mënyrë të garantuar, ne do t'ju dërgojmë pjesë të reja falas nga ajri. Dhe ekipi ynë teknik profesional mund të ofrojë mbështetje në distancë për të udhëzuar dhe zgjidhur problemin për ju.
Pjesët kryesore që ne të gjithë përdorim markë me famë botërore, si Sieusns, Mitsubishi, ABB, Schneider etj. Të cilat janë të lehta për kujdestarin për t'i blerë. Dhe pjesë të bëra me porosi, ne do t'ju shesim me çmimin e kostos.

Pyetje: Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në qytetin Longkou, provinca Shandong, ju mund të fluturoni për në Aeroportin Ndërkombëtar Yantai Penglai. Kur të konfirmoni fluturimin Nr. Dhe Tius, ju lutemi na tregoni atëherë ne do t'ju marrim në Aeroport.
Adresa jonë detaje:

Langao Zona Industriale, Longkou City, Shandong Province, China
Longkou Fushi Paketimi Makinerisë Co, Ltd.
Kodi ZIP: 265709

Pyetje: Çfarë duhet të përgatis përveç lëndës së parë?
A: Ju duhet të përgatitni seminar, sistem uji ftohës, energji, ajër kompresori.

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Bisedë Online!